facebook twitter Google Plus
Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin 6. bölümü 28 kasım salı akşamı ekranlara gelecek. Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm fragmanı 28 kasım'da ilk olarak sitemizde yayınlanmıştır. Kliniği mühürlenen Oya duruma çok öfkelidir. Merve bu hamlesinin ardından resmen Oya'ya kılıç kuşanmıştır. Merve Oya'nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya karar vererek kendisine büyük bir tehlike yaratmıştır.
Ufak Tefek Cinayetler dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: ufak tefek Cinayetler dizisi, ufak tefek Cinayetler dizi fragmanı, ufak tefek cinayetler fragmanı izle, ufak tefek Cinayetler yeni dizi fragmanı, Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı özeti