facebook twitter Google Plus
Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezon 33. bölümü 2018 eylül ayında ekranlara gelecek. Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm yeni sezon fragmanı ilk olarak sitemizde yayınlanmıştır. İki farklı kadın her ikisinin de bundan sonra farklı planları var. Merve'nin planı farklı, Oya'nın farklı. Peki Serhan'a iyi gelen kim? Serhan'ın istediği kişi Oya fakat düşmanı bir o kadar güçlü. Üstelik Oya'nın da güçlü bir müttefiki var. Pelin Merve'yi alt etmek için Serhan ve Oya aşkına el koyuyor.


Ufak Tefek Cinayetler dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Yorumları (0)
Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon ne zaman yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon hangi gün yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon hangi kanalda, Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon saat kaçta, Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon neler olacak, Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon özeti