facebook twitter Google Plus
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin 21. bölümü 20 mart salı akşamı ekranlara gelecek. Ufak Tefek Cinayetler 21. bölüm fragmanı 13 mart akşamı ilk olarak sitemizde yayınlanmıştır. İki farklı kadın her ikisinin de bundan sonra farklı planları var. Merve'nin planı farklı, Oya'nın farklı. Peki Serhan'a iyi gelen kim? Serhan'ın istediği kişi Oya fakat düşmanı bir o kadar güçlü. Üstelik Oya'nın da güçlü bir müttefiki var. Pelin Merve'yi alt etmek için Serhan ve Oya aşkına el koyuyor.


Ufak Tefek Cinayetler dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ufak Tefek Cinayetler fragman, Ufak Tefek Cinayetler fragmanı izle, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Fragmanı özeti