facebook twitter Google Plus
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin 21. bölümü 20 mart salı akşamı ekranlara gelecek. Ufak Tefek Cinayetler 21. bölüm 2. fragmanı sitemizde yayınlanmıştır. İki farklı kadın her ikisinin de bundan sonra farklı planları var. Merve'nin planı farklı, Oya'nın farklı. Peki Serhan'a iyi gelen kim? Serhan'ın istediği kişi Oya fakat düşmanı bir o kadar güçlü. Üstelik Oya'nın da güçlü bir müttefiki var. Pelin Merve'yi alt etmek için Serhan ve Oya aşkına el koyuyor.


Ufak Tefek Cinayetler dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti