facebook twitter Google Plus
Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin 12. bölümü 16 ocak salı akşamı ekranlara gelecek. Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanı 9 ocak akşamı ilk olarak sitemizde yayınlanmıştır. Merve ilk defa Serhan'an şüphe eder. Serhan'a ait ipuçları elde etmiştir pakalım bunun sonunda ne çıkacak? Diğer tarafta Edip susmayacaktır. İki prenses yalvar yakar hale gelir fakat bir türlü ikna olmuyor. Serhan geçmiş hikayeyi duyduğunda Oya ile yüzleşir. Oya ne söyleyecek?


Ufak Tefek Cinayetler dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm 2. Fragmanı özeti