facebook twitter Google Plus
Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin 10. bölümü 26 aralık salı akşamı ekranlara gelecek. Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm fragmanı 26 aralık akşamı ilk olarak sitemizde yayınlanmıştır. 20 yıl aradan sonra düşmanlarıyla aynı masaya oturan Edip'in planı ne? Oya gibi masumları oynayacak değil. Merve de rahat durmuyor tabi. Ortalık fena karışacak. Diğer tarafta Serhan bu duruma çok bozuldu tabi. 


Ufak Tefek Cinayetler dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: ufak tefek Cinayetler dizisi, ufak tefek Cinayetler dizi fragmanı, ufak tefek cinayetler fragmanı izle, ufak tefek Cinayetler yeni dizi fragmanı, Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı özeti