Ufak Tefek Cinayetler Fragman

<< 2 3 45 6 >>

Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm Fragmanı Final

Yorum Yaz (24 Yorum)
Reklamlar
Tür: Suç
Yönetmen: Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer
Senaryo: Meriç Acemi
Kanal ve Yayın Günü: Star tv - Salı - 20.00
Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları:
Mert Fırat Mert Fırat (Serhan)
Gökçe Bahadır Gökçe Bahadır (Oya)
Aslıhan Gürbüz Aslıhan Gürbüz (Merve)
Bade İşçil Bade İşçil (Pelin)
Ferit Aktuğ Ferit Aktuğ (Taylan)
Selim Bayraktar Selim Bayraktar (Edip)
Tülin Özen Tülin Özen (Arzu)
Yıldıray Şahinler Yıldıray Şahinler (Mehmet)
Ufak Tefek Cinayetler Konusu:
Reklamlar
Yorum Yap

Ufak Tefek Cinayetler dizisine 24 Yorum Yapıldı
 1. Nermin: Ne oldu çok mu reyting oldu bence hiç de olmamıştır yalandan yere erkenci kuşu bir hafta beklememe sebep oldunuz hiç seyretmiyodum entrika ile dolu bir dizi
 2. Adı güzel: Sımdıye kadar ızledıgım otçusuylarıyla en güzel sızı bor dızıye oyuncular bulaşarak uyumlu olur
 3. Secil: Dizi cok güzel harika bir dizi cok heyacanli beyenmeyenler neden bakiyosunuz diziye yok sacmalamis yok mervenin entrikalari siz yapinda görelim mervesiz bu dizi olamazdi cok heyacan katiyor merveye cok sinir olanlar merveyi begendikleri icin harika bir dizi
 4. Hakan: Bu diziyi bitsin diye bakiyor heyacanli bir dizi bundan bir süre sezon luk dizi cikar devam etsin güzel dizi mervenin durusu bu diziye cok yakismis baska biri bukadar performans gösteremezdi hangi dizide olursa olsun yararaticilik var kadinda
 5. İsimsiz: Biraz abartılı ama güzel bir dizi , bunu çok karışıp uzamadan bitmeli , yani tadında bırakmalı
 6. Adnan: Aslihan gürbüz penelope Cruz yanyana gelseler ayni ikiz gibiler benzerlik var aslihan gürbüz sahane bir kadin
 7. İsimsiz: Oya kendi kadini kuyaya kendisi düstü cok salakmis bu oya merve yardim etmez arabadan cikarmaya oya sıktı merve neye yardim etsin kaza yapiyor araba patliyor oya ölüyor kimse yardim etmez evli olan bir yuvayi yikiyor güzel bir dizi harika kusursuz cinayet
 8. Sengul: Uzamasın bitsin.
 9. Selin: Dizi cok iyi de oya nasil hamile
 10. Anderson: Böyle bir sidet ve kötuluk dolu memlekete Ne bekliyorsunuz?
 11. Naja: Evet baydiniz icine ettiniz güzelim dizinin varmidir gercekten bu Kader saf aptal. Bir oya yada ilahi adalet yokmu hikayede bu ne bitmez tükenmez kötülük yaa son bölüm benim icinde son baktigim bölüm oldu sayin senarist nasil bir kötülük dolu hayal gücün varsa diziye dökmüssün
 12. İsimsiz: Gerçekten baydı artık!!!!
 13. Semdem: Güzel bir dizi ama bir farkınız olsun diğerlerinde. Sürekli kötüler kazanmasın onlar değil iyiler cesaretli olun artık
 14. Etalda: Dunyayi daha da cirkin hale aokan bu diziyi neden cektiginizi anlayamiyorum. Her ani kotulukle soku
 15. İsimsiz: Oya yine s alagi oynadı sacma
 16. Gul: Dizide ölen kim
 17. isita plak: baya iyi dizi yalniz bayildim
 18. Dly: Uzun zamandır böyle kaliteli bir yapım daha görmemiştim mükemmel gidiyor şimdilik devam
 19. aynur: Oyuncu kadrosy guzal ve iyi gidiyor tebriklar
 20. Hatice: Sürükleyici bir dizi
 21. Aliye sert: Turk dizileri insan zekasina hakaret hep ay I mevzu biz uyuyalimda disardakiler gelip petrolarimizi mescidi aksamizi calsinlar yazik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 22. Aysel: Akıcı filim güzel
 23. İsimsiz: Bence Emere,daha olmemeli. Cok Erken
 24. Azime BAKICI: Uzun zamandan beri izlediğim en iyi dizilerden biri ama yayın günü kötü eşim eskiya dünyaya hükümdar olmazı seyrettiği için sonra izlemek zorunda kalıyorum

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Özet

Ufak Tefek Cinayetler 42. Bölüm Özeti 20 Kasım

Sarmaşık'ta olaylar yine hiç durulmuyor. Kerim ve Merve, Paris'te bir araya geliyorlar ve büyük özlem sona eriyor. Kerim ise Oya'dan öyle zor birşey ister ki? Oya, Serhan'a ihanet edecek mi? Peki ya Pelis ne kadar verece? ya Emre ile gidecek yada gerçekten sevdiği Taylan ile kalacak?

Ufak Tefek Cinayetler 41. Bölüm Özeti 13 Kasım

Sözde Arzu'yu anmak için dağ evinde toplanan Sarmaşık sakinlerinden herkesin kendince yeni planları vardır. Mehmet karısı Arzu'nun intikamını almak için oradadır. Fakat davetsiz misfir olarak çıkıp gelen birisi tüm planlarını alt üst ediyor. Merve'nin her şeyden uzaklaşmasıyla her yerde çok özlediği Merve'yi arayan Kerim geçmişte yaşadıkları aşktan yola çıkarak nihayet Merve'nin izini buluyor.

Ufak Tefek Cinayetler 40. Bölüm Özeti 6 Kasım

Arzu'nun ölümü ile yıkılan sarmaşık yastadır. Arzu'nun ölümünün kaza değil de cinayet olması çok kısa bir sürede açığa çıkıyor. Peki Arzu'yu kim öldürdü? Arzu'yu öldürmek için iyi nedenleri olan Oya, Pelin, Burcu ve Taylan arasından katilin kim olduğu büyük merak konusu oldu.

Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Özeti 30 Ekim

Hiç bir sebebi dahi yokkan Edip'i öldüren Arzu bunu neden yaptığını dahi açıklayamıyor. Gergin anlar yaşayan Sarmaşık sakinleri artık çok gergin. Kimse bir birine şaka dahi yapamıyor herkesin birini öldürmek için artık bir sebebi var. Sarmaşıkta yeni bir cinayet daha işleneceğini biliyoruz, bakalım bu cinayeti kim işleyecek? Sarmaşıkta kim ölecek?

Ufak Tefek Cinayetler 38. Bölüm Özeti 23 Ekim

Sarmaşık'ta iyiler ve kötülerin savaşı başlıyor. Merve, Oya ile Kerim'in birlikte olduğu dedikodusunu sarmaşıkta yayıyor. Çıkan bu dedikodu Oya ile Serhan arasının iyice açılmasına neden oluyor. Pelin ile Emre'nin geçmişte yaşadıklarını öğrenen Burcu nasıl bir plan yapacak. 

Ufak Tefek Cinayetler 37. Bölüm Özeti 16 Ekim

Emre ile Kerim Samaşıkta yaşayanların sırlarını bir bir ortaya döküyorlar. Sıra artık Sarmaşıkta işlenen Edip'in cinayetini çözmekte. Oya ve Kemel bir yandan zaten Edip'i kimin öldürdüğünü dulmaya çalışmaları yetmezmiş gibi bir de Kerim ile Emre'nin de olaya el atması Sarmaşıktakileri tedirgin ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler 36. Bölüm Özeti 9 Ekim

Cinayet silahı olduğunu tahmin ettiği araç el değiştirerek Oya'nın eline geçiyor. Başkomiser Kemal'i arayıp Cinayet silahını bulmuş olabilirim onu size getiriyorum dediği fragmanda Edip cinayetinin çözülmesine çok az bir zaman kaldığı görünüyor. Serhan'ın annesi Betül, Oya'ya karşı savaş açmasıyla Serhan ile Oya'nın işleri daha da karışacak.Merve'de büyük bir savaşa soyunuyor. Geçmişini kurcalayıp duran Kerim'den büyük bir intikam alma peşinde ancak Kerim'de kolay kolay yıkılacak biri değildir.

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm Özeti

Arkadaşlarına evimde bir akşam yemeği veren Merve'nin evine gelen davetsiz misafir Kerim, Merve'yi köşeye sıkıştırıyor. Kocası Serhan ile Kerim arasından bir seçim yapmak zorunda kalan Merve bu defa kimi seçecek. Oya ise işlenen cinayetin peşini bırakmıyor ve suç aletini Merve'nin evinde buluyor.

Ufak Tefek Cinayetler 34. Bölüm Özeti ve Konusu

Sarmaşıkta bu hafta Merve ile Kerim'in geçmişe dayanan aşk savaşı başlıyor.Serhan'ın geçekten katil olup olmadığı büyük merak konusu oldu. Oya kimi öldürdüğü için sorguya alındı. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.

Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Özeti ve Konusu

Sarmaşık'ta işlenen bir cinayetten dolayı mahşerin dört atlısı olan Merve, Pelin, Oya ve Arzu polis merkezinde gözaltına alınır. Oya'nın çok sevdiği Edip cinayetinden sonra görülecek çok fazla hesap vardır. Edip'i kimin öldürdüğüde henüz bulunamıştır. Komiser Kemal Sarmaşık'ta işlenen cinayetten bir ip ucu ele geçirir ve hiç durmadan hemen dörtlüyü nezarete alır.

Ufak Tefek Cinayetler 32. Bölüm Özeti ve Konusu
İşte o gün geldi çattı. Planlar hamleleri ard arda diziliyor. Sarmaşık mahallesi o gün korkunç bir cinayete tanık olacaklarından habersizdir. Pelin, Merve'yi öldürmekten vazgeçmeyecektir. Arzu ise Burcu'yu öldürmeden gün yüzü görmeyeceğini düşünmektedir. Merve Oya'yla başka Elif'le başka bir kumpas kurarak işini garantiye aldı. Bir yanda Serhan bir yanda Mehmet olacakları engellemeye çalışacak. Olaylı partide neler olacak bakalım kim amacına ulaşabilecek? Partide öldürülen kişi kim olacak?
Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm Özeti ve Konusu
Yaza merhaba partisi Sarmaşık'a yeni bir hava getiriyor.Bu partide planlı bir cinayet olacak. Çünkü bir şeyi saklamanın tek yolu onu kalabalık içerisinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkes bir cinayet planı içerisinde bakalım hangisinin planı gerçekleşecek? Merve, Pelin'in Oya ve Serhan aşkını daha önceden bildiğini ama söylemediğini öğrendi peki şimdi ne olacak? Serhan da Oya konusunda önemli bir ipucu yakaladı.

Ufak Tefek Cinayetler 30. Bölüm Özeti ve Konusu
Şüpheliler görülmeye cinayetle ilgili bilgiler alınıp sonuçlar çıkarmaya başlandı. Kemal giderek çözüme ulaşıyor. Önüne beklenmedik bazı engeller çıkıyor fakat hiç bir şey onu duraklatacak gibi değil. Oya ve Merve kapışmasında büyük bir sürpriz yaşanıyor. Serhan durumu araştırmaya karar verir. İpin ucunu yakalamıştır ve sonuca ulaşmaya kararlıdır. Arzu için hesaplaşma vakti gelmiştir. Burcu ve Arzu son kez yüzleşir.

Ufak Tefek Cinayetler 29. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve kabus gibi bir güne uyanıyor. Bir tarafta Oya'nın öldüğü haberi. Diğer tarafta Oya için aşk acısı yaşayan Serhan. Peki Merve böyle bir büyük kabusun içinden çıkabilecek mi? yoksa her şey daha kötüye mi gidecek? Oya'nın hayatı aldığı güzel bir haberle aydınlanırken bir taraftan da karanlıkla hesabını bitirmesi lazım. Oya hamlelerine son verecek gibi görünmüyor. Kocaman bir intikam ateşi yanıyor. Ve cinayete doğru adım atılıyor artık.

Ufak Tefek Cinayetler 28. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve saldırılarını güçlendirmeye devam ediyor Oya ise dişli olduğu için yıkılması kolay olmayacaktır. Serhan'la aralarındaki bağ oldukça güçlüdür. Pek çok savaştan yine birlikte çıkmayı başarıyorlar. Oya olup biten olayların Merve'nin oyunu olduğunu anlayacak mı? Elif Oya'dan arzu ettiği şeyi alabilecek mi? Kemal Komiser soruşturmada adım adım sona yaklaşıyor. Kemal şüphelilerle görüşmek için savcılıktan izin alıyor. Derya bile onlarla sonunda yüzleşeceği için oldukça heyecanlıdır.

Ufak Tefek Cinayetler 27. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve intikam için çalışmalara başlamıştır. İki kadın arasındaki muazzam çatışma sonunda başlıyor. Artık bu ateş topu önüne çıkan her şeyi yakıp geçecektir. Bu sırada Oya'nın hayatı Bu sırada Oya'nın hayatında şok edici gelişmeler yaşanır. Gelecek Oya için çok mu güzel olacak yoksa daha mı kötüye gidecek? Arzu büyük bir plan yaparak Mehmet'i oyuna çekiyor. Arzu'nun evinin içinde hiç ummadığı bir tehlike var. Taylan'ın bu oyunu kaybetmesi çok yakındır.

Ufak Tefek Cinayetler 26. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve Sarmaşık'a rezil oldu ama eninde sonunda büyük gerçeği öğrenmeyi başardı. İşte şimdi büyük savaş başlıyor. Kimse aklında nasıl planlar olduğunu bilmiyor. Merve öyle planlar yapıyor ki kimsenin beklemediği anlarda hamlelerini gerçekleştiriyor. Merve Sarmaşık'a rezil oldu ama eninde sonunda büyük gerçeği öğrenmeyi başardı. İşte şimdi büyük savaş başlıyor. Kimse aklında nasıl planlar olduğunu bilmiyor. Merve öyle planlar yapıyor ki kimsenin beklemediği anlarda hamlelerini gerçekleştiriyor. Oya'nın yeni aşkı sonunun gelmesine neden olacak gibi. Sarmaşık artık yanmaya başladı. Diğer yandan Kemal Başkomiser yeni bir ipucu bulmuştur.

Ufak Tefek Cinayetler 25. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve doğru planlama ile şüphelerinde ne kadar haklı olduğunu görür. Fakat asıl savaş şimdiden sonra başlayacaktır. Oya silahlanır. Hiç beklenmedik bir yol bulur kendine. Merve'den intikam alacaktır. Merve ise bambaşka bir planla harekete geçer. İki zeki kadının kapışması beklenmedik şeylere yol açacaktır. Diğer tarafta Arzu yeni bir başlangıç aşamasındadır. Kim hangi tarafta olacak? Edip'in seçtiği taraf çok şaşırtacak.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve ve Pelin zor bir sürece girmiştir. Her an kendilerini cezaevinde bulabilirler. Büyük bir panik başlamıştır ve yeni bir oyun üzerinde çalışmaktadırlar. Üstelik her ikisi de kendi canlarının derdine düşmüşlerdir. Diğer taraftan Serhan'la Oya aşkı büyük yankı uyandıracak şekilde devam eder. Başlarına gelecekleri tahmin bile edemezler. Mehmet Burcu ilişkisinde sona yaklaşılıyor. Bu defa tuzağa düşen Burcu mu olacak?
Ufak Tefek Cinayetler 23. Bölüm Özeti ve Konusu
Sarmaşık mahallesi şimdi daha da karışıyor. Sarmaşık hiç olmadığı kadar daha tehlikeli hale geliyor. Yalanlar havada uçuyor, gerçekler ise çok derinlere gömülüyor. Peki kazanan kim olacak? Merve ve Serhan'ın boşanma davası görülecek. Tam Merve olayları birbirine düğümledi derken beklenmedik şeyler yaşanıyor ve Merve'yle Pelin kendilerini dağlık bir anda Tunç'la baş başa buluyorlar. Merve bundan sonra nasıl bir hamle yapacak? Serhan gerçekten boşanacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm Özeti ve Konusu
Sarmaşık iyiden iyiye karışmıştır. Çünkü içlerinden her an biri ölebilir. Düğünde yaşananlardan sonra herkes şundan emindir ki Sarmaşık mahallesinde bir katil var. Peki bu katil kim? Merve, Pelin ve Arzu birbirlerinden şüphelenmeye başlarlar. Gerilim şu zamanlarda artıyor. Sarmaşık birden siyaha çalıyor derken Merve bu durum el atar. Fakat olaylar beklenmedik bir şekilde gelişiyor ve Merve'nin güç gösterisi aile dramına neden olur. Geçmişten gelen kinini uzun zamandır içinde saklayan Tunç bir türlü Merve'yle Pelin'i rahat bırakmaz.

Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm Özeti ve Konusu
Artık silahlar kuşanılmış açık savaş başlamıştır. 4 kadın birbirlerine saldırıyor. Şimdiden sonra işler oldukça ciddi bu işin sonunda olan Oya'ya olacak. En delikanlı olan arada kaynayacak. İyiler ve haydutların çetin savaşı başladı artık. Üstelik arada bir de düğün var. Ne oluyorsa orada oluyor. Bu düğünün gerçekleşmemesini isteyen kişi kim? Olmasını isteyen kim? Ufak Tefek Cinayetler'in gerçek cinayetler haline geldiği şu dönemde herkes suçlu damgası yiyebilir.

Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm Özeti ve Konusu
Arzu uzun uğraşlar sonucunda Merve'nin yalanını, Oya da Burcu'nun oyununu ortaya çıkarır. Şimdi ikisi içinde zor günler başlıyor. 5 kadın giderek birbirlerini zehirlemeye başlıyor. Çember giderek daralmaktadır. Artık biri birinden kurtulmak zorundadır. Merve kusursuz bir planla Arzu ve Oya arasındaki bağı kırıyor. Arzu da Oya'ya düşman olur. Sonunda sarmaşık Oya'ya dar geliyor. Kemal Başkomiser önemli bir sırrı açığa çıkarıyor. Görüyor ki bu araştırdıkları sarmaşıkta gerçekleşen ilk cinayet değil.

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Özeti ve Konusu
Burcu'nun hamile olduğu haberi bomba etkisi yaratıyor. Hemen saflar belli oluyor. Kim eski eşin yanında duracak kim metresin tarafı olacak? Savaş hızla Oya ve Merve arasında büyüyor. Oya bir yandan bastırmaya çalışırken Merve ise tüm gücünü kullanıyor. Bugüne kadar her seferinde ezik duruma düşen Arzu artık hırçınlaşıyor. Merve'nin hırsız yalanı ortaya çıkıyor. Merve ortalıkta bir aslan gibi kükrerken onun ipini kim çekecek? Pelin mi, Oya mı, Arzu mu?

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Özeti ve Konusu
İki değişik türde kadın iki farklı plan. Merve'nin farklı, Oya'nın farklı planları kime iyi gelecek? Peki Serhan'a kim iyi gelecek? Serhan'ın kimi istediği belli mi Oya'nın düşmanı bu defa büyük. Oya büyük bir savaş vermesi lazım. Üstelik bu defa oldukça ciddi bir yardımcısı var Oya'nın o kişi Pelin'dir Pelin Merve'yi ortadan kaldırmak için Serhan - Oya aşkına müdahale edecektir. Pelin Oya için nasıl bir plan kuruyor? Mehmet Arzu ve Burcu arasında bir karar vermek zorundadır. Genç sevgilisinden kurtulup ailesine dönmek istiyor.

Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm Özeti ve Konusu
Sevgililer günü geldi çattı. Herkes kendince bir kutlama yapmak istiyor. Merve Serhan'ı geri döndürmek için her yolu deniyor. Bu sırada Sarmaşık halkı Serhan'ın evi terk ettiğini öğrenir. Aksaklar yıkılacak mı? Merve önündeki tehlikeyi görecek mi? Büyük bir yüzleşme yaşanır. Merve ve Oya bu defa karşı karşıya. Hemen arkasından Pelin Oya'ya Serhan'la bir ilişki yaşayıp yaşamadıklarını soruyor. Pelin kurnazca Oya'dan laf almaya çalışıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve evliliğini kurtarmanın peşindedir. Mehmet ise Arzu'nun peşini bırakmaz. Burcu kendi dertleriyle uğraşırken Oya ve Serhan nihayet mutluluğa ulaşmışken korkunç bir olayla sarsılırlar. Menfaat oyunları devam ederken aniden hayat durur çünkü şuan herkes için can güvenliği problemi var. Herkesin ölüm gerçeğini iliklerine kadar hissettiği bir an geliyor. Sarmaşık ahalisi belki de hayatlarının en zor gününü geçirecek. Peki sonuç ne olacak?

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Özeti ve Konusu
Oya ve Edip gerçekleri anlatır ve ortalık fazlasıyla karışır. Şer birliği içerisinde olan masadakiler için bedel ödeme vaktidir. Peki Merve ne yapacak? İşler kontrolünden çıkarken eğer Merve bir hamle yapmazsa her şeyi yitirecek. Merve'yi ancak kıvrak zekası kurtarabilir. Pelin ise üzün Taylan'la hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu görmüştür. Pelin ne yapacağını bilemez durumda Merve'den yardım almak ister. Arzu geçmişin bedelini ödemeye başlar.

Ufak Tefek Cinayetler 14. Bölüm Özeti ve Konusu
Serhan yaşadıkları sonucunda gözü açılmıştır. Oya'yla gidip açık açık konuşur. Her şey onun istediği gibi olmasını söyler. Oya'nın hayalleri gerçekleşecek mi? Merve ise Serhan'ın böyle bir ayrılık yolunda olduğunu tahmin edemez. Onun gündeminde farklı şeyler vardır çünkü gücünü geri kazanmak ister. Önce Arzu'yla kapışır daha sonra sıra Pelin'e gelir. Pelin ve Merve birbirlerine diş bilemişlerdir. Dört kadın kafa kafaya verip büyük bir hesaplaşma içerisine girer.

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölüm Özeti ve Konusu
Dört kadın dört bir yana ayrılır. Pelin kendini göstermeye başlamıştır. Byüyük organizasyonlarda varlığını göstermeye çalışır. Başı beladan bir türlü kurtulmaz. Arzu ve Mehmet kızların oyununa alet olur. Arzu ilk kez kıymete biner. Mehmet Arzu'nun peşini bırakmaz. Merve filikaya atlayıp gemiyi terk eder. Oya ve Serhan'ın arasında artık bir engel yok. Oya Serkan'ın aklanması için küçük bir oyun oynar.

Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm Özeti ve Konusu
Serhan'ın karakola götürülmesi Sarmaşık'ta büyük etki yaratır. Oya, Merve ve Arzu'nun hayatları bu tutuklanma sonrasında iyice karışıyor. Ya bu durumu kabullenecekler ve sonuçlarına katlanacaklar ya da bir çözüm yolu arayacaklar. Peki bir çıkış yolu bulabilecekler mi? Pelin ve Burcu ise ince hesaplar yapıyor. Sahipsiz Bir Sarmaşık iki tarafında istediği şeydir. Acaba planları istedikleri gibi ilerleyecek mi?

Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve ilk kez Serhan'dan şüphelenmeye başlamıştır. İpin ucunu yakalamıştır bakalım bu işin sonu nereye varacak? Diğer yanda Edip suskun kalacak değil, geçmiş günahlarını çıkarmaya kararlıdır. İki prenses yalvar yakar duruma geliyorlar ama yok ikna olmaları hiç kolay değil. Serhan geçmişte yaşadıkları hikayeyi ilk defa duyduğunda hemen Oya ile yüzleşir.
Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Özeti ve Konusu
20 yıl aradan geçtikten sonra onu bu hale getirenlerin masasına oturan Edip'in planı ne? Oya gibi masum rolü oynayacak gibi durmuyor. Merve de boş durmuyor ilişkiye karışıyor. Fakat karşılığı hiç beklemediği gibi olacak. Edip hamleleriyle herkesi şaşırtır. Diğer tarafta Serhan bu işe çok bozulur. Fakat keskin zekasıyla işi kökünden çözmek istiyor. Oya ise bu durumda kendine engel olamaz. Edip ve Serhan arasına kalıyor. İki zeki adam iki ayrı tarafa estirecek Oya'yı.

Ufak Tefek Cinayetler 8. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve iktidarı geri almak için harekete geçiyor. Sarmaşık kadınları çıkardıkları isyanın bedelini ağır bir şekilde ödeyecek. Merve Pelin'i alt etmek ve Arzu'yu geri kazanmak için harekete geçer. Pelin gücü eline geçirmişken geri adım atacak mı? Arzu aldatıldığını bilip de ona bu zamana kadar söylemeyen Merve'yi affedecek mi? Diğer yandan Mehmet Burcu'ya da Sarmaşık'tan ev almaya kalkışınca işler karışıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Özeti ve Konusu
Yıllardır aralarında güçlü bir bağ olan kadınlar dağılacak mı? Oya geri döner ve yerine yerleşir. Sarmaşık'ın kızlar grubuna haber hızla yayılıyor. Yıllardır bozulmayan kötü birliği bir gecede bozar Oya. Arzu, Merve ve Pelin farklı yönlere savrulup birbirlerine düşman olurlar. Pelin ve Merve arasında büyük bir savaş başlar. İkisi de birbirlerini Sarmaşık'tan kovma peşindedir. Arzu diğer yandan evini kaybetmemek için harekete geçer.

Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Özeti ve Konusu
Kliniğine mühür vurulan Oya bundan sonra ne yapacak? Merve bu hamlesinin ardından yeni düşmanlar edinir. Merve'nin korku cumhuriyeti ve Oya'nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya gelir. Merve Oya'nın hayatla arasındaki en büyük bağı mesleğini elinden almaya çalışarak resmen meydan okumuştur. Oya öfkesini Merve'ye planlı bir şekilde kusacaktır. Sarmaşık'ta soğuk savaş tüm cephelerde sürerken yeni bir aşk yeşermektedir. Tam da Oya kötü bir darbe almışken.
Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Özeti ve Konusu
Merve'ye neler oldu? Oya gerçekten katil oldu mu? Serhan zamanla Oya'ya tutulurken Oya duygularını açık edecek mi? Mehmet kendisini kurtarmak için plan dahilinde hareket eder. Burcu'yla birlik olup çocuklarının aklını karıştırmaya çalışır. Fakat kimse göründüğü kadar saf değildir. Mehmet'le Burcu ava giderken avlanırlar. Diğer taraftan savaş sanatında yeni bir perde açılır oldukça şeytani bir oyun oynanmaktadır. Oya eğer bu oyunu zamanında fark etmezse çok tehlikeli şeyler olacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Özeti ve Konusu
Oya sonunda harekete geçer. Merve için artık zor günler başlar. Merve Oya'yı çok küçümsedi. Arzu Mehmet'in ihanetine karşılık nasıl karşılık verecek? Aşk Sarmaşık mahallesini sarmaya başladı. Serhan günler geçerken Oya'ya karşı hislerine engel olamaz. Kendi karanlık ve farklı hayatına değen sıcacık bir el olacaktır Oya. Onu düşünmeden bir an olsun geçiremez.

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Özeti ve Konusu
Kılıçlar karşılıklı olarak çekilmiştir. Kadınlar şimdi tek tek hamlelerini yapmaya başlıyorlar. Merve'nin zehir gibi zekası herkesi çok şaşırtacak. Kurduğu bu entrika şeytanın aklına bile gelmez. Bu durumda olan Pelin'e olur. Oya ise kendince farklı şeylerle savaşmaya başlamıştır. Bakalım meydan haydutlara mı yoksa iyilere mi kalacak? Arzu bir ipucu bulmuş ve bu ipucunun peşinden gider. Serhan ve Oya arasında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 2. Bölüm Özeti ve Konusu
Birbirinden farklı dört kadının ayrı güç savaşlarını izleyeceğimiz dizi Dr. Oya'nın Sarmaşık'a dönüşü ile hikaye başlıyor. Lise yıllarından beri arkadaş olan Merve, Oya, Arzu ve Pelin bir araya gelir. Fakat bu birleşme hiç uğurlu gelmiyor ve aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlıyor. Geçmişten bu güne kadar gizli kalan kinler, hırslar ortaya çıkıyor ve sonuçlar oldukça felaket oluyor.